DULKSNA pomidorams. Su cinku 300 ml
  • DULKSNA pomidorams. Su cinku 300 ml

DULKSNA pomidorams. Su cinku 300 ml

Purškiklis su cinku SVEIKAS POMIDORAS, tai paruoštos naudojimui trąšos per lapus. Naudojant laikantis instrukcijų, augalai gausiau žydės ir vaisiai bus sveikesni. Naudojimas: Pomidorams, paprikoms, pupoms, braškėms

3,36 EUR

  • Yra sandėlyje

SVEIKAS POMIDORAS
PURŠKIKLIS SU CINKU
0% pesticidų
25 augalams
Sveikesni vaisiai be dėmių
 
Purškiklis su cinku SVEIKAS POMIDORAS, tai paruoštos naudojimui trąšos per lapus. Naudojant laikantis instrukcijos, augalai gausiau žydės ir vaisiai bus sveikesni.
Žiedai ir vaisiai bus atsparesni grybelinėms ligoms.
Naudojimas:
Pomidorams, paprikoms, pupoms, braškėms.
Prieš naudojimą stipriai suplakti. Apipurkšti žiedus ir gretimus lapus, kad būtų drėgni. Apipurkšti naujai atsiradusius žiedus.
 
Sudėtis: fosforo pentoksidas tirpus vandenyje (P2O5) 0,2%, kalio oksidas tirpus vandenyje (K2O) 0,08%, degtos kalkės (CaO) 0,14% su mikroelementais chelatizuotos su EDTA, cinkas (Zn) 0,05% pH6+-1. Trąšos pagamintos iš kelių tipų trąšų, kurios ženklinamos ženklu “EB TRĄŠOS”, trąšos PK B.4, chloro kalkių tirpalas D.2, cinko chelatas E.1.7b
 
Saugoti nuo vaikų. Saugoti aukštesnėje nei 5oC temperatūroje. Išbėgus trąšoms, tas vietas švariai nuplauti vandeniu. Nevalgoma. Nurijus kreiptis pas gydytoją.
Masė netto: 300g 300ml