Mūsų internetinėje parduotuvėje prekes galite užsakyti bet kuriuo metu. Prekės bus pristatytos Jums patogiu būdu:

  • Prekes po apmokėjimo 3-5 darbo dienų laikotarpyje Jums atveš kurjeris į bet kurį Lietuvos miestą (išskyrus Kuršių Neriją). Tokio pristatymo kaina 4,50 Eur, tai yra fiksuotas mokestis į visus miestus, jei norite prekes gauti į atokesnius miestelius ar Kuršių Neriją prašome kreiptis tel(8 5) 2 705 857, el.p.info@euroflora.lt arba adresu Viršuliškių g. 63, Vilnius. Užsakius prekių už 30,00 Eur ir daugiau pristatymas nemokamas (išskyrus Kuršių Neriją);

  • Prekes galite atsiimti mūsų parduotuvėje esančioje Vilniuje, Viršuliškių g. 63. Tokiu būdu atsiimant prekes, pristatymas Jums nieko nekainuos. Galėsite sumokėtigrynais prekių atsiėmimo metu. Jei prekės bus užsakytos iki 12 h jas galėsite atsiimti jau tą pačią dieną nuo 17 h. SVARBU: užsakytas prekes iš parduotuvės būtina atsiimti per 2 dienas. Parduotuvėje galima atsiskaityti grynais pinigais ir banko kortele.

  • Gėles už nurodytą pristatymo kainą pristatome tik Vilniuje. Jei pageidaujate gėlių nusiųsti į kitą Lietuvos miestą ar kitą šalį prašome susisiekti tel. (8 5) 8 705 857, el.p. info@euroflora.lt arba Viršuliškių g. 63, Vilnius. Jei apmokėjimas atliktas iki 12 h gėles galime pristatyti tą pačią dieną. Taip pat prašome nurodyti tikslią datą kada norite jog gėlės būtų pristatytos (laukelyje po nurodytu adresu).