6. Prekių grąžinimo ir keitimo sąlygos

6.1.     Prekių trūkumai šalinami, nekokybiškos prekės keičiamos, grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 “Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo” patvirtintomis Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis.

6.2.     Pirkėjui grąžinant kokybiškas prekes būtina laikytis šių sąlygų:

6.2.1.    Apie grąžinamas kokybiškas prekes pardavėjui reikia pranešti per 14 d. nuo prekių gavimo;

6.2.2.    Grąžinamos prekės turi būti originalioje, nepažeistoje pakuotėje;

6.2.3.    Grąžinamos prekės turi būti Pirkėjo nesugadintos, nepažeistos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama prekė yra nekokybiška);

6.2.4.    Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta;

6.2.5.    Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą (sąskaitą-faktūrą, pirkimo čekį) ir užpildyti grąžinimo dokumentą. Grąžinimo dokumento formą pirkėjas gauna pateikęs prašymą grąžinti prekę;

6.2.6.    UAB „Euroflora“ turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiame straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

6.2.7.    Kai prekė grąžinama ne dėl prekės kokybės ir ne dėl UAB „Euroflora“ kaltės, Pirkėjui tenka prekių grąžinimo išlaidos. Grąžinamas prekes Pirkėjas turi savo kaštais pristatyti pats į UAB „Euroflora“ pardavimo tašką, iš kurio pirko arba siųsti naudojantis savo pasirinkto ar UAB „Euroflora“ kurjerio paslaugomis.

6.3.     Grąžintinas prekes pardavėjas įsipareigoja atsiimti per 7 dienas po pranešimo gavimo.

6.3.1.    Kai grąžinama gauta ne ta prekė ir/ar nekokybiška prekė, UAB „Euroflora“ įsipareigoja pasiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis arba grąžinti už prekes sumokėtus pinigus. Tuo atveju, kai pardavėjas neturi analogiškų prekių, jis grąžina Pirkėjui už prekes sumokėtus pinigus.

6.4.  Pinigai pervedami pirkėjui į nurodytą sąskaitą prekių gražinimo akte per 14 d. nuo pranešimo apie grąžinamas prekes gavimo.

6.5.     Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".