Garantijos ir grąžinimas

UAB „Eurofloros prekyba“ įsipareigoja pakeisti nekokybiškas prekes, pašalinti jų trūkumus ar grąžinti pirkėjui sumokėtus pinigus vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“ bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių patvirtinimo“.

  • Jei prekė yra kokybiška pirkėjas turi teisę atsisakyti prekės per 14 d. nuo jos pristatymo dienos. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta bei nepraradusi prekinės išvaizdos, nepakeistos prekės komplektacijos, taip pat grąžinama prekė turi būti su pirkimą liudijančiu dokumentu (prekės čekiu, sąskaita-faktūra (važtaraščiu). Pinigai į pirkėjo sąskaitą pervedami per 15 d. po pranešimo apie grąžinamą prekę gavimo.

  • Jei prekė nekokybiška esame įsipareigoję pakeisti prekę nauja, pašalinti trūkumus ar grąžinti pinigus.

Bet kuriuo atveju prašome susisiekti su mumis tel.  +370 699 46898, el.p. eshop@euroflora.lt  ir išspręsime visas Jums iškilusias problemas.

Mes neatsakome už tai, jei paveikslėlyje pavaizduota prekė neatitinka savo spalva, forma ar dydžiu pristatytos prekės, nes paveiksle pavaizduota prekė gali būti iškreipta kompiuterio vaizduoklio ir atrodyti šiek tiek kitaip nei yra realioje aplinkoje, tačiau mes visuomet pateikiame prekės nuotraukas ir aprašome jos ypatybes kiek įmanoma detaliau, kad pirkėjui būtų lengva įsivaizduoti perkamą prekę.